Oto Bakım Ürünleri

Profesyonel FIRÇASIZ Cilalı Oto Şampuanı

Konsantredir, az miktar ile verimli sonuçlar elde edilir. Araç üzerinde kalıntı ve tortu bırakmaz. Cila içerir. Kendi bünyesinde kir eritme özelliğine sahiptir. Kir, çamur ve lekeleri etkili bir şekilde temizler, aracı korur ve parlatır. Birkaç yıkama sonrası gözle görülmeyen mikrofilm tabaka oluşturarak, koruma sağlar.

Torpido & KON SOL Parlatıcı

Torpido göğüs, kapı yanları gibi plastik aksamlara uygulanır. Çizilmeleri önler. Parlaklık verir. Hoş kokuludur. Kullanıldığı yerleri korur ve ömrünü uzatır.

Lastik Parlatıcı

Bilinen ve lastiği çürüten parlatıcı türünden değildir. Doğal hammaddelerden yapılmış olan Lastik Siyahlaştırıcı ve Parlatıcı, otomobil lastiğine zarar vermeyen naturel bir üründür. Konsantredir. Bitkisel bazlı bir ürün olup, araç lastiğinin ömrünü uzatır. Lastikleriniz yeni alınmış gibi görünür. Tampon parlatmada da kullanılabilir.

Jant Motor Temizleyici

Etkili formülüzasyonu sayesinde jantları güçlü bir biçimde temizler. Asit nedeniyle oluşan yanmaları önler. Jant renklerini canlandırır. Fren yapmaktan kaynaklanan ve jantlara bulaşan balata tozu, yağ, inatçı kir ve lastik kalıntılarını güçlü bir şekilde temizler. Jantlarda kir tutturmaz ve jantları ışıl ışıl parlatır. Uzun süre koruma ve parlaklık sağlar.

Bütün hafif metal alüminyum alaşımlı çelik ve metal jantlarda kullanılır.
Jantların kirlilik durumuna göre direkt veya 1 misli sulandırılarak jantların üzerine püskürtme veya silme şeklinde kullanılır.

Çok Amaçlı Detay Temizleyici

Araç içi vinil aksam, koltuklar, döşeme ve tavanlarda etkin bir temizlik sağlar.
Aracın iç aksamlarının detay temizliğinde kullanılır. Her türlü plastik aksam, koltuk ve döşeme temizliği için idealdir. Kir, leke, partikül ve kalıntıları etkili bir şekilde temizler.