Evsel & Endüstriyel Temizlik Ürünleri

ELDE BULAŞIK  DETERJANI

Elde bulaşık yıkama deterjanları, içindeki güçlü temizleyiciler sayesinde ön yıkama yapmanıza gerek kalmadan yağı ve kiri kolayca temizler, kusursuz sonuçlar sağlar.

 formülündeki aktif maddeler ve özel enzimlerin verdiği yoğun temizleme gücü inatçı kirleri, yağları ve kurumuş nişasta kalıntılarını söküp atar. Böylece   elde bulaşık yıkarken mükemmel temizlik için ovalamaya ve fazla güç harcamaya da gerek kalmaz.

SIVI EL YIKAMA MADDESİ

.  Sıvı Sabun,özel formulü ile  cildinizi tahriş etmeden temizler, yumuşacık yapar, özenle seçilmiş parfümü teninizin mis gibi kokmasını sağlar.

YÜZEY TEMİZLEME MADDESİ

Yüzey Temizleyici etkili formülü sayesinde gözle görülür hijyenik temizlik sağlar. Yabangülü, Çam, Lavanta&Orkide ve Hanımeli&Yasemin gibi farklı koku alternatifleri ile evinize güzel kokusuyla mis gibi ferahlık verir. Yüzeyleri derinlemesine temizler ve ışıl ışıl parlatır.

Aynı zamanda, , ahşaplarınız için özel olarak geliştirilmiş formülündeki nötr Ph seviyesi sayesinde; her türlü parke ve yer döşemesi gibi hassas bakım isteyen ahşap yüzeylerinizin parlaklığını bozmadan hijyenik temizlik sağlar.Mis gibi parfümü ile temizliğin kokusunu evinize taşırken çabuk kuruyan formülüyle sizi yormaz.

Yoğun kıvamlı çamaşır suyu

, yoğun kıvamlı ve geliştirilmiş yeni formülü ile kirece ve mikroplara karşı etkili ve kalıcı hijyen sağlar. Zorlu kirlerin bulunduğu, mikropların kolayca üreyebildiği, ekstra hijyen gerektiren banyo, tuvalet, mutfak gibi bölgelerde gönül rahatlığı ile kullanılabilir. Temizlikten sonra yüzeye sıkıca tutunur, uzun süren etkisiyle maksimum koruma sağlar. . Geliştirilmiş yeni formülüyle yüzey temizliği konusunda farkını daha ilk kullanımdan itibaren gösterecektir. yoğun kıvamlı çamaşır suyu kullanımı ile kirden ve kireçten mat hale gelmiş fayanslarınızın, lavabolarınızın ve klozetinizin eski parlaklığına kavuştuğunu göreceksiniz. Ayrıca formülündeki kireç önleme özelliği ile temizlenen yüzeydeki kireç oluşumunu da uzun bir süre engelleyecektir. Kullanıldığı bölgedeki mikropları yok edip, uzun süre mikrop oluşumuna engel olduğu için kötü koku oluşumuna karşı etkili bir kalkan oluşturur. formülündeki dağ esintisi kokusu, temizlenen bölgenin daima ferah kalmasını sağlar., ergonomik tasarımı ve emniyetli kapağı sayesinde kolayca ve güvenle kullanabilirsiniz. Siz tercih edin, hassas, hijyenik ve ferah kokulu temizliğin konforunu yaşayın.

FAYANS TEMİZLEME MADDESİ

lavabo, musluk, duşakabin, tuvalet, küvet, duş başlığı, cam, fayans ve seramik banyo yüzeyleri, fayans aralarındaki derzlerin temizliği için kullanabilirsiniz.

YAĞ ÇÖZÜCÜ

Ağır sanayide ve gıda sanayinde kullanılmak üzere geliştirilmiş su bazlı konsantre bir bakım ürünüdür yüzeye kolayca nufus ederek yağları tek işlemde söker uygulandığı yüzeyi korur pas oluşumunu önler ulaşılması güç olan girintilere ızgara ve bacalara tam nufus ederek etkili temizlik sağlar

Çamaşır Yumuşatıcı

 benzersiz formülü ile çamaşırlarınızın mükemmel bir yumuşaklığa kavuşmasını sağlar. Kalıcı kokusu sayesinde çamaşırlarınız günlerce mis gibi kokar. Her türlü çamaşırın yıkanmasında yumuşaklık sağlanması amacıyla kullanılır.

ENDÜSTRİYEL BULAŞIK  MAKİNA DETERJANI

Bulaşıkların makinada yıkanması işleminde kullanılır.

Sanayi tipi bulaşık makinelerinde sıvı dozaj pompaları ile kullanılır.

Uygun dozaj sağlandığında makinede kireç birikimini önler.

Her türlü su sertliğinde etkilidir.Ağır kokuları giderir.

 

bulasikmakDeterjan.png